ubraniaUbrania

Ubrania w Galerii Wolimierz 58 - projektowanie i wytwórczość: kurtki, spodnie, spódnice, bluzki, kubraki, żakiety.

ubraniaUbrania - pracownia

Ubrania z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to rzeczy unikatowe, czy z produkcji w krótkich seriach, są starannie zaprojektowane.

Nasza galeria posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

ubraniaUbrania - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Zachęcamy do współpracy handlowej galerie, salony i pracownie.

Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

ubraniaO firmie

Warsztart Wiesławy Dowchań - to pracownia projektowo-wytwórcza. W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się oryginalne ubrania, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka, patchworki, poduszki.

 

ubraniaSklep internetowy

Sprzedaż ubrań prowadzimy także poprzez nasz sklep internetowy.

ubrania - galeria internetowaubrania -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl

ubrania

ubrania

ubrania

ubrania

ubrania

ubrania