meble kuteMeble kute z Wolimierza

Meble kute w Galerii Wolimierz 58 - autorskie projekty:

Kowalstwo artystyczne. Galeria starych i nowych mebli . Nasze kute meble: zapraszamy do galerii

meble kutePracownia mebli

Kute meble z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to kute lóżka, lampy ogrodowe, świeczniki, stoły, krzesła, ławy czy inne metalowe przedmioty, są one zawsze unikatowe i zawsze starannie zaprojektowane.

Nasza galeria kowalstwa posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

meble kuteMeble kute - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

meble pokojoweO nas

W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się kute łóżka, krzesła, lampy, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka, patchworki, poduszki, ubrania (moda damska, moda młodzieżowa), itp.


meble kute - galeria internetowameble kute -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl


meble kute kute łóżka

lampy ogrodowe