meble kuteMeble kute z Wolimierza

Meble kute w Galerii Wolimierz 58 - projektowanie i produkcja:

Kowalstwo artystyczne. Galeria starych i nowych mebli . Nasze produkty: ZAPRASZAMY DO SKLEPU

meble kutePracownia mebli

Kute meble z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to kute lóżka, lampy ogrodowe, świeczniki, stoły, krzesła, ławy czy inne metalowe przedmioty, są one zawsze unikatowe i zawsze starannie zaprojektowane.

Nasza galeria kowalstwa posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

meble kuteMeble kute - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

meble pokojoweO firmie

Firma Warsztart Wiesławy Dowchań - to pracownia projektowo-wytwórcza. W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się kute łóżka, krzesła, lampy, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka, patchworki, poduszki, ubrania (moda damska, moda młodzieżowa), itp.

Zachęcamy do współpracy handlowej galerie, salony meblowe, pracownie wyposażenia wnętrz.


meble kute - galeria internetowameble kute -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl


meble kute kute łóżka

lampy ogrodowe